wedding2

Один із найбільш хвилюючих моментів весільної урочистості – перший танець подружжя. Він може стати одним із найяскравіших вражень на Вашому весіллі. Пропонуємо постановку весільного танцю під будь-яку мелодію.

wedding1

Це може бути чарівний вальс, пристрасне танго, або весела і заводна сальса, рок н рол, або сучасний динамічний танець, фокстрот, або танець кохання – румба та ін. Наші хореографи втілять усі Ваші фантазії у танець, тим зроблять його незабутнім для Вас та Ваших гостей!

Ми допоможемо Вам у виборі музики, заняття проходять в індивідуальному порядку, у зручний для Вас час! Перший весільний танець молодят – це не лише танець та професійна постановка хореографа. Це вираз мелодії дух люблячих сердець, вираження почуттів та ніжності.

wedding3

Кількість занять, за які Ви зможете навчитися весільному танцю, залежить від складності постановки, тривалості та підготовки пари! У середньому необхідно 5 уроків, за які Ви зможете освоїти почуття ритму, пластики, отримаєте позитивні емоції та приємно здивуйте своїх гостей.